ACTUAL:1. kolo SONB tuhlásni pro mě tadyhleikonka blogu:
kopíruj jen s ní:KONEC TOHOTO BLOGU
TENTO BLOG KONČÍ, ZALOŽILA JSEM SI ALE NOVEJ : WORLD-HANOUSHEK12.BLOG.CZ .mĚLA JSEM TENTO BLOG MOC RÁDA, ALE POTŘEBOVAL BY MOC ÚPRAV, TAK BYLO JEDNODUŠÍ SI ZALOŽIT NEW BLOG.VŠECHNY SB KTERÉ BUDOU CHTÍT BÝT I NADÁLE MÍMI SB, A´T NAPÍŠOU DO KOMENTŮ A JÁ SI JE VEZMU S SEBOU NA MŮJ NOVEJ BLOG.(VÍC TOHO NAJDEŠ V PŘEDCHOZÍCH ČLÁNCÍCH:)


Červen 2009

obrázky

30. června 2009 v 15:11 funny obrázkyDiddl Anketka

30. června 2009 v 14:47 Diddl
Mě se diddlíci líbí moc...


životopis Enrique

28. června 2009 v 20:07 enrique iglesias
Věk: 33
Datum narození: 8. 05. 1975
Místo narození: Madrid, Španělsko
Znamení: Býk


Enrique Miguel Iglesias Preysler se narodil slavnému zpěvákovi Juliu Iglesiasovi a modelce Isabele Preyslerové, kteří žili odděleni od jeho tří let. V osmi letech se mladý Enrique přestěhoval do Miami za svým otcem. Přestože jeho dětství bylo do jisté míry stvořené pro úspěch díky úspěchu jeho rodičů, přesto Enrique nebyl zhýčkaný a nevyužíval svého postavení. Vyrůstal stejně jako ostatní jeho spoluvrstevníci nijak výjimečným životem. Po roce studia obchodní univerzity v Miami se nakonec rozhodl pro vlastní pěveckou dráhu. Začínal v roce 1995 pod pseudonymem Enrique Martinez, který měl přicestovat do Španělska ze Střední Ameriky. Kvůli tomu aby nebyl pod palbou kritiků si vytvořil tuto identitu. Jeho pravé jméno si ho všude našlo, a proto když odjel natáčet své první španělsky zpívané album pojmenoval jej Enrique Iglesias. Po natočení následoval obrovský úspěch, prodalo se více než 6 miliónů nosičů a Enrique získal ocenění Grammy. Předtím, než natočil první anglicky zpívané album se stal známým především v latinském světě. Během krátké doby se stal natolik oblíbeným a hledanou popstar, že kamkoliv při svém světovém turné přijel, měl všechny stadióny vyprodané. Jeho alba se začaly prodávat po miliónech, získal mnoho ocenění (Grammy, American Music Awards, Premios Lo Nuestro) a dokonce se stal slavnější, než jeho rodiče. Nejvíce jej proslavil song "Bailamos", který natočil pro soundtrack k filmu Willa Smithe "Wild Wild West", song se ihned stal hitem číslo 1 téměř na všech rádiích po celém světě. Své první anglicky zpívané album "Enrique" se stalo dvojnásobně platinové v USA a platinové nebo zlaté ve 32 zemích po celém světě. Enrique natočil alba ve čtyřech jazycích španělsky, anglicky, portugalsky a italsky. Oblibu si získal také na Taiwanu, Rusku a Středním východě. Mimo zpíváni pronikl do světa filmu, když si po boku Antonia Banderase, Salmy Hayekové a Johnnyho Deppa zahrál ve filmu "Once Upon A Time In Mexico". Již od roku 2002 chodí s Annou Kurnikovovou, která s ním natočila videoklip k písni ESCAPE.Nyní je potvrzeno že s touto slavnou tenistkou čekají miminko. Enrique vyhrál RGM hudební ceny očka za rok 2008 v kategorii nejúspěšnější zahraniční zpěvák.


o psech.....

28. června 2009 v 19:49 pejsánci
Pes domácí (Canis familiaris)
Rčení "pes přítel člověka" nejlépe potvrdí ti, kdo psa mají anebo někdy měli. Pes má mezi domácími zvířaty skutečně výsadní postavení. Provází člověka už od střední, možná i starší doby kamenné. Nic na tom nemění skutečnost, že se vědci dosud neshodli na přesném datu zdomácnění jeho divokého předka - vlka. Ať už to bylo před deseti, dvanácti či dokonce před čtrnácti tisíci lety, pes byl mezi domácími zvířaty bezesporu první.
Věrnost a respekt vůči člověku jsou psovi dány už od přírody. Na rozdíl od koček žijí psovité šelmy ve smečce, ve které vládne kázeň a poslušnost. Pro domácího psa je takovou smečkou lidská společnost, rodina ve které žije a jejímž je členem. Vztah mezi psem a člověkem bývá neobyčejně silný, plný citu a oběma přináší spoustu krásných chvil. Proto se chov psů těší takové oblibě. Stačí se ráno porozhlédnout po městských parcích a ulicích, kolik lidí bez ohledu na dobu a počasí kráčí venčit svého čtyřnohého přítele. Asi jen málokdo někdy v životě nezatoužil mít pejska. Od nápadu k uskutečnění nebývá někdy daleko, ale to není dobře. Dříve než si psa domů přivedeme, měli bychom mít jasno, jak asi naše společné soužití bude vypadat. Pes není křeček, morče nebo želva, které, když nás omrzí, můžeme odložit do terária. Pes je inteligentní tvor, vyžadující takřka neustálou pozornost a vlídné zacházení. Když si pořídíme psa, který pak tráví většinu dne zavřen v bytě a ven se dostane jen na několikaminutovou procházku, měli bychom si položit otázku, zda jej vůbec potřebujeme. Dalším problémem bývá místo. Pokud bude s námi pes žít v bytě, musíme mu vyhradit stálé místo, kde bude mít své soukromí.
Pokud si nehodláme pořídit chovnou stanici čistokrevných psů, nemusí nám tolik záležet na tom, zda náš čtyřnohý přítel má či nemá průkaz původu. Všechny tyhle starosti kolem čistokrevnosti jsou pouze lidskou záležitostí. Psi na to mají úplně jiný názor. Když nastane doba námluv, stane se, že ušlechtilá psí slečna věnuje svou přízeň tomu nejobyčejnějšímu psímu tulákovi. Po 63 dnech se pak nešťastný majitel dočká překvapení v podobě štěňat roztodivných tvarů i barev. Jenže tihle psí kříženci, opovržlivě nazývaní "voříšky" nebo "pouliční směsí", mnohdy předčí inteligencí leckteré výstavní šampiony. Téměř vždy se dožívají vyššího věku a méně trpí nemocemi než psi některých přešlechtěných plemen.

/* <![CDATA[ */ var bbs=screen,bbn=navigator,bbh;bbh='&ubl='+bbn.browserLanguage+'&ucc='+bbn.cpuClass+'&ucd='+bbs.colorDepth+'&uce='+bbn.cookieEnabled+'&udx='+bbs.deviceXDPI+'&udy='+bbs.deviceYDPI+'&usl='+bbn.systemLanguage+'&uje='+bbn.javaEnabled()+'&uah='+bbs.availHeight+'&uaw='+bbs.availWidth+'&ubd='+bbs.bufferDepth+'&uhe='+bbs.height+'&ulx='+bbs.logicalXDPI+'&uly='+bbs.logicalYDPI+'&use='+bbs.fontSmoothingEnabled+'&uto='+(new Date()).getTimezoneOffset()+'&uti='+(new Date()).getTime()+'&uui='+bbs.updateInterval+'&uul='+bbn.userLanguage+'&uwi='+bbs.width; if(typeof(bburlparam)=='string') { bbh+='&'+bburlparam; } if(typeof(bbkeywords)=='string') { bbh+='&keywords='+escape(bbkeywords); } document.write("<scr"+"ipt language='JavaScript' charset='windows-1250' type='text/javascript' src='http://go.cz.bbelements.com/please/showit/2444/3/3/7/?typkodu=js"+bbh+"&alttext=0&border=0&bust="+Math.random()+"&target=_blank'><"+"\/scr"+"ipt>"); /* ]]> */ //<![CDATA[ document.write('<scr'+'ipt src="http://czgde.adocean.pl/_'+(new Date()).getTime()+'/ad.js?id=W001NJdO3UqPuvTcxZe3eRBo.NoPa.A_zH1Jbqmbv1n.s7" language="javascript"><\/scr'+'ipt>'); //]]>

obrázky pejsků

28. června 2009 v 19:42 pejsánciblesk.1

26. června 2009 v 17:58 bleskovky

1.ahojky!

2.Jak se jmenuješ?

3.Jak se máš?

4.Jakou celebritu máš nejradši?

5.Jaké zvířátko máš nejradši?


Enrique 2

26. června 2009 v 13:59 enrique iglesias
P.S. Enrique je můj nejoblíbenější zpěvák

diddl 3

26. června 2009 v 13:45 Diddlzdroj:www.krizajdicka97.blog.cz


animace Diddl

26. června 2009 v 13:42 Diddl

ესეცzdroj:www.images.google.cz
ესეც
něco o filmu

26. června 2009 v 13:35 Most do země Terabithia

Most do země Terabithia

Orig. název: Bridge to Terabithia
Typ filmu: dobrodružný, rodinný, mysteriozní
Motto: Zavřete oči a vstupte do světa fantazie.

O filmu

Jess Aarons je outsiderem ve škole i doma. Celé léto trénoval, aby se stal ve škole tím nejrychlejším běžcem, ale jeho cíl je neočekávaně zmařen nově příchozí dívkou, Leslie Burkeovou, která soutěží jen v "chlapeckých kategoriích" a vyhrává. Navzdory jejich nepříjemnému seznámení se ti dva rychle stanou nejlepšími kamarády. Leslie ráda vypráví příběhy plné fantazie a kouzel. Jess je rád kreslí. Leslie otevře Jessovi nový svět představ a společně vytvoří utajenou zemi Terabithii, kouzelné místo, do kterého je možné vstoupit pouze přehoupnutím se na starém laně přes potok v lesích blízko jejich domova. Tam oba vládnou, bojují proti zlu a kují pikle proti školním rváčům. Díky přátelství s Leslie se Jess mění k lepšímu.

Svět Terabithie - plný úžasných a záhadných stvoření, paláců a překrásných lesů - byl natočen podle světoznámé knihy Most do země Terabithia spisovatelky Katherine Patersonové.

O knize

V roce 1976 inspirovala nadanou spisovatelku Katherine Patersonovou k napsání Mostu do země Terabithia jedna tragická událost - smrt blízkého kamaráda jejího syna Davida. Chtěla tím synovi pomoci vypořádat se s tak velkým žalem. Postupně pak napsala rozsáhlou sérii fantasy příběhů pro děti s kouzelným světem mytologických stvoření, která vedou impozantní boj proti zlu.

Kniha byla poprvé vydána v roce 1977 a v roce 1978 získala cenu Newbery Medal.

Most do země Terabithia hluboce zasáhl mladé čtenáře po celém světě a stal se součástí školních výuk a domácích knihoven. Dosud se prodalo přes 2 miliony výtisků této knihy a její obliba stále přetrvává.

Paní Patersonová je autorkou 14 románů, řady naučných knih a esejí pro děti a mládež, včetně Mostu do země Terabithia a Jacob Have I Loved - obě knihy získaly prestižní ocenění Newbery Medal. Od roku 1978 se prodalo přes 5 milionů jejích knih a stále se vydávají ve více než dvanácti světových jazycích.
Tvorba kouzelného království

Walden Media a Walt Disney Pictures představují Most do země Terabithia, celovečerní adaptaci oblíbeného rodinného románu spisovatelky Katherine Patersonové.

Most do země Terabithia je jedním z nejvzácnějších klasických románů konce 20. století americké literatury. Kniha těší své čtenáře po celém světě po více než dvě generace. Tento kouzelný příběh o dobrodružství, statečnosti, přátelství, ztrátě a lásce se však začal formovat do podoby scénáře až v průběhu roku 2006. Tím, že byla kniha napsána v 80. letech, musely být tón a prostředí filmu zasazeny do současného prostředí.

Hybnou silou Terabithie byla britská producentka Lauren Levineová. Knihu si poprvé přečetla na doporučený svých přátel, kteří mají děti ve věku 10 a 12 let.

Lauren Levineová říká: "Přečetla jsem si Most do země Terabithia a okamžitě jsem se s tímto příběhem ztotožnila! Hovořila jsem s řadou amerických kamarádů a netrvalo dlouho, abych zjistila, že tato kniha je v Americe hitem." Lauren vyrůstala ve Velké Británii a o knize neměla ani tušení, ale tento příběh ji natolik zlákal, že začala pátrat po majiteli práv. Její pátrání ji zavedlo k autorčinu synovi, Davidu Patersonovi. Oba se brzy dohodli na spolupráci a rozhodli se zvoli studio Walden Media.

Lauren věřila, že tento příběh je tím pravým pro Walden: "Díky snímku Vysvobození jsem měla možnost spolupracovat s Walden a bylo to úžasné. Jevilo se to tedy jako ideální spojení a Cary Granat (předseda představenstva Walden Media) byl nadšen a velmi nám pomohl v procesu tvorby scénáře."

Cary Granat říká: "Most do země Terabithia je typickým filmem pro Waldem Media. Zaprvé je založen na knize oceněné cenou Newbery Medal, je od uznávané spisovatelky Katherine Patersonové a podstatný je i důvod, proč tuto knihu napsala. Ve Walden, kde klademe veliký důraz na knižní předlohu, jsme pečlivě hlídali, abychom zůstali věrni knižní předloze. Spisovatelka Katherine Patersonová a její syn David se zapojili do celého procesu tvorby scénáře. Film tak bude k dětem hovořit velmi skutečným hlasem. Nesnaží se je překřičet, nepodbízí se a ani není povrchní. Tento film k nim hovoří co možná nejotevřeněji o skutečných otázkách, kterým čelí, jako je např. šikana nebo vztahy s rodiči."
Aby dodali Mostu do země Terabithia živé filmové vyprávění, věděli producenti, že potřebují neobvykle kreativního režiséra, který by vytvořil skutečný svět společně s imaginárním královstvím neobyčejných rozměrů tak, aby vše bylo autentické a emocionálně silné. Jejich hledání je zavedlo až ke Gaboru Csupo.

Cary Granat říká: "Měli jsme štěstí, že jsme mohli spolupracovat s Gaborem. Již dříve se objevilo několik animátorů, jako např. Andrew Adamson (Narnia), a nyní tu je Gabor Csupo. Filmař v pravém slova smyslu. Má neuvěřitelný pohled na věc a vizi, která je velmi bohatá a přístupná a zároveň je tu velká poctivost filmaře. Gabor přesně ví, co chtějí lidé vidět, a to také vložil do našeho projektu."

Gabor dodal filmu výrazný vypravěčský styl, udržující v rovnováze příběh ze 'skutečného života' a způsob, jakým děti překonávají své občasné problémy. Producent Hal Lieberman uvádí: "Líbí se mi Gaborova práce; on je velmi talentovaný a má jedinečného ducha. I když je dospělým mužem, má v sobě vrozenou schopnost vžít se do pocitů dětí a vidět svět kolem sebe jejich očima; má pro to skutečnou citlivost, jeho postavy jsou vážně kouzelné."

Gabor Csupo říká: "Když vidíme záběry z Terabithie, je to víc než jen únik od povinností, kterým hlavní hrdinové čelí každý den. Oni popustí uzdu své fantazii a snaží se bojovat s problémy běžného života. Toto je jediný způsob, jak jeden druhému mohou projevit své pocity a přátelství. Most je vlastně jen metaforou, představuje spojení mezi skutečným životem a světem fantazie."

Fantazijní prvky filmu jsou mnohem větší než v knize, neboť si producenti byli dobře vědomi faktu, že filmoví diváci vyžadují odlišný způsob vyprávění příběhu, než čtenáři knih. Je to 'skutečný' příběh vyprávěný 'fantasticky'.

V Mostu do země Terabithia se příběh točí kolem dvou mladých postav - Jesse Aaronse a Leslie Burkeové, kteří společně vytvoří zemi Terabithii, imaginární království plné nejrůznějších druhů kouzelných bytostí. Zatímco skutečný svět rodiny a školy může být plný překážek a úkolů, v Terabithii vládnou Jess a Leslie jako Král a Královna.

Jesse Aaronse hraje Josh Hutcherson, Leslie Burkeovou AnnaSophia Robbová. Hvězdné herecké obsazení doplňují Zooey Deschanelová jako slečna Edmundsová, učitelka hudby, a Robert Patrick jako Jessův otec Jack.
Království Terabithia plné fantastických tvorů, paláců a nádherných lesů oživil koordinátor vizuálních efektů Matt Aitken společně se svým týmem kreativních kouzelníků ve studiu Weta Digital ve Wellingtonu, na Novém Zélandu. Weta Digital je zodpovědné za efekty k oscarové trilogii Pána prstenů, stejně jako za Letopisy Narnie a King Konga.

Při vytváření této pozoruhodné země dále Csupo spolupracoval s kameramanem Michaelem Chapmanem, vedoucím výpravy Robertem Gilliesem a kostýmní výtvarnicí Barbarou Darraghovou. Původní námět filmu napsal autorčin syn David Paterson, který se také podílel se na scénáři s Jeffem Stockwellem. Produkci filmu zajistili Hal Lieberman, Lauren Levineová a David Paterson.

Most do země Terabithia se natáčel v okolí Aucklandu, na Novém Zélandu, od 24. ledna do 12. dubna 2006. Natáčelo se na několika lokacích, včetně základní školy v Riverhead. Severozápadně od Aucklandu se temné stromy v lese Woodhill staly lesní pevností a horizontem pro kouzelný svět Terabithie. Farma blízko oblasti Wainui byla použita pro lesní zátoku a stranu mostu, která vede do Terabithie. Interiéry byly natočeny ve studiích Hobsonville ve West Aucklandu. Na základě zvláštního povolení mohli filmaři také natočit výstavu strojů Leonarda Da Vinci, kterou ve filmu navštíví slečna Edmundsová a Jess Aarons, v Auckland Memorial Museum.

P!nk2

26. června 2009 v 13:12 Pink
zdroj:
http://terisek9.blog.cz/0612/pink-fotoobrázky Madagaskar

25. června 2009 v 20:14 Madagaskar
/* <![CDATA[ */ var bbs=screen,bbn=navigator,bbh;bbh='&ubl='+bbn.browserLanguage+'&ucc='+bbn.cpuClass+'&ucd='+bbs.colorDepth+'&uce='+bbn.cookieEnabled+'&udx='+bbs.deviceXDPI+'&udy='+bbs.deviceYDPI+'&usl='+bbn.systemLanguage+'&uje='+bbn.javaEnabled()+'&uah='+bbs.availHeight+'&uaw='+bbs.availWidth+'&ubd='+bbs.bufferDepth+'&uhe='+bbs.height+'&ulx='+bbs.logicalXDPI+'&uly='+bbs.logicalYDPI+'&use='+bbs.fontSmoothingEnabled+'&uto='+(new Date()).getTimezoneOffset()+'&uti='+(new Date()).getTime()+'&uui='+bbs.updateInterval+'&uul='+bbn.userLanguage+'&uwi='+bbs.width; if(typeof(bburlparam)=='string') { bbh+='&'+bburlparam; } if(typeof(bbkeywords)=='string') { bbh+='&keywords='+escape(bbkeywords); } document.write("<scr"+"ipt language='JavaScript' charset='windows-1250' type='text/javascript' src='http://go.cz.bbelements.com/please/showit/2444/19/3/7/?typkodu=js"+bbh+"&alttext=0&border=0&bust="+Math.random()+"&target=_blank'><"+"\/scr"+"ipt>"); /* ]]> */
//<![CDATA[ //]]> //<![CDATA[ google_protectAndRun("render_ads.js::google_render_ad", google_handleError, google_render_ad); //]]>
životopis Beyoncé

25. června 2009 v 20:00 Beyoncé

Zpěvačka, Herečka

Datum narození:04.09.1981
Místo narození:Houston, Texas, USA
Znamení: Panna
Životopis:Beyoncé Knowles začala svou hereckou kariéru v sedmi letech, když potkala LaTaviu Robersonovou na konkurzu pro dětskou skupinu. Její sestřenice Kelly Rowland se k nim brzy přidala. Nakonec bylo trio mladých zpěvaček doplněno o čtvrtou členku LeToyu Luckett a tak se pomalu formovala dívčí skupina Destiny's Child. Vedoucí Music World Management's Matthew Knowles, který je otcem Beyoncé a zákonný opatrovník Kelly se stal jejich manažerem.

Dívky prošly přes různé hudební styly a pěvecké směry, až se oficiálně v roce 1995 rozhodli prorazit jako Destiny's Child. Po několika vystoupeních v okolí Houstonu, se skupina objevila v populárním televizním pořadu pro hledání nových talentů "Star Search" (Hledání hvězd). Přestože nevyhrály soutěž, podařilo se jim získat smlouvu s Columbia Records.

Jejich prvním hitem byl singl "No, No, No", který vydaly v listopadu 1997. Stejný rok přišlo na svět první album a jmenovalo se Destiny's Child. Album mělo obrovský úspěch v Evropě a proto zde skupina uskutečnila velké turné. Jestliže se o prvním albu dalo říct, že bylo poměrně úspěšné, tak o druhém se muselo říct, že bylo obrovským trhákem. Album "The Writing's On the Wall" (1999) se stalo 8x platinové v USA, získalo 2 nominace na Grammy a celosvětově se ho prodalo více než 10 miliónů. Z alba se použily písničky pro soundtracky k filmům Proč se blázni zamilují "Why Do Fools Fall In Love?" a Romeo musí zemřít "Romeo Must Die".

Přestože se skupina zdála jako dokonalá, která nemá žádné problémy, opak byl pravdou. V březnu 2000 členky LeToya Luckett a LaTavia Roberson oznámily, že opouštějí skupinu. Později se ukázalo, že obě členky byly nespokojeny s manažerem Matthewem Knowlesem. Přesto se skupina snažila zachovat celistvost a proto tyto dvě členky byly nahrazeny Michelle Williamsovou a Farrah Franklinovou.

Právě, když se zdálo, že Destiny's Child má své problémy za sebou, tak Farrah Franklinová po 5 měsících skupinu opustila. Nakonec teda skupina zůstala ve třech a dokončila své třetí album Survivor (2001). Úspěch tohoto alba byl vyrovnaný s předchozím a stalo se celosvětově multi-platinové.

Beyoncé také začíná svou hereckou kariéru nejprve v televizním filmu "Carmen: A Hip Hopera" a následně ve filmové komedii Austin Powers - Agent 003 "Austin Powers in Goldmember". V roce 2003 si zahrála hlavní ženskou roli ve filmu "The Fighting Temptations", kde hlavní mužskou roli ztvárnil Cuba Gooding Jr..